कार्तिक २२ ।हिन्दुहरुको महान चार्डपर्व शुभ दिपावली एवं आस्थाले गरिने छठको अवसरमा नेपाली काङ्ग्रेस गौर नगर कार्यसमिति रौतहटले शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सभ्य एवं भव्यरुपमा सम्पन्न गरेको छ।

नेपाली काङ्रेस पार्टी रौतहटको सभाहलमा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाली काङ्ग्रेस पार्टीका युवा नेता एवं गौर नगरपालिकाका भावी मेयर उमेदवार मोहन यादवले दिपावली र छठ पर्वको पावन उपलक्ष्यमा वर्डावासी,नगरवासी एवं पत्रकार साथीहरुको आ-आफ्नो कार्यक्षेत्रमा उत्तोतर उन्नति प्रगतिको कामना व्यक्त गरेका छ।
कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथी गौर नगरपालिका वर्डा नम्बर ८ का वर्डा अध्यक्ष जनार्दन साह,वर्डा नम्बर १का अध्यक्ष भरत साह,नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाको अध्यक्ष रबिन्द्र प्रसाद साह रहेका थिए।
नेपाली काङ्ग्रेस गौर नगर कार्यसमिति रौतहटद्वारा आयोजित कार्यक्रमका संचालन जयप्रकाश यादवले गरेका थिए। कार्यक्रम नगर कार्यसमिति उपसभापति सन्जय कुमार यादवको अध्यक्षतामा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम भव्य एवं सभ्यरुपमा सम्पन्न भएको थियो।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here