रौतहट प्रदेश नम्बर २ को रौतहट जिल्लास्थित एक विद्यालयमा दुई पक्षबीच झडप हुँदा दुई दर्जन जना घाईते भएका छन् ।
रौतहट जिल्लाको माधवनारायण नगरपालिकामा दुई पक्ष बिच झडप हुँदा आइतबार दुई दर्जन व्यक्ति घाईते भएका छन् ।
नगरको श्री माध्यमिक विद्यालय बिसुनपुर्वाका पुर्व अध्यक्ष देवनारायण भगत माली र प्रधानाध्यापक राजेश यादबको समूह र स्थानीय माओवादी नेता एव वडा न –४ का अध्यक्ष रामदेनि मुखियाको समूह बिच झडप स्थानीयले बताएका छन् ।
दुबै समूह बिच विद्यालयमा विद्यालय भर्नाको विषयमा झडप भएको स्थानीयहरुको भनाइ छ।
घाईते मध्ये एक पक्षको पारस भण्डारी ,नरेश पासवान,तपेशर भगत,लक्षमण भगतको उपचार रौतहट ग्राण्डी हस्पिटल गरूडा झाँझपुलमा भईरहेको छ भने वडाध्यक्ष पक्षका घाईतेहरूको उपचार अनामिका हस्पिटल गरूडामा भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । वडा अध्यक्ष पक्षको घाइतेको नाम खुल्न सकेको छैन।
विद्यालय अध्यक्ष देवनारायण भगतको गत महिना बैशाखमा निधन भएको थियो। अब हुने अध्यक्षको निर्वाचनमा अध्यक्षमा जित्ने मनासायले विद्यालयमा राजनिति चलखेल हुन थालेको एक शिक्षकले नाम नबताउने शर्तमा बताएका छन् ।
वडाध्यक्ष रामदेनी मुखियाका छोरा रामतलेवर मुखिया सहितले अब आफ्नो पक्षबाट अध्यक्ष हुने सोच बनाएका छन् भने अर्का जसपा पक्ष मानीने मृतक अध्यक्ष मालिका नाति पारस भन्डारी सहित प्रधानाध्यापकको टोलिले आफू अनुकुल कै मान्छे अध्यक्ष हुनुपर्ने सोच बनाए पछि बिधालयमा पटक पट्क झै–झगडा हुने गरेको खुलेको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here