मुस्लिम आयोग अध्यक्ष माननीय समिम मिया अन्सारी नयाँ दिल्ली भारतमा अधिकारीहरु संग एक शिष्टाचार भेट गरेका छन।

आधिकारिक बैठक मा माननीय अतलिफ रशीद उपाध्यक्ष राष्ट्रीय अल्पसंख्यक आयोगकको साथ सिद्धार्थको देव सचिवालय भारत सरकार, धनलक्ष्मी निदेशक राष्ट्रीय अल्पसंख्यक आयोग र अमांडा प्रसाद शर्मा मंत्री काउन्सिल (राजनीतिक) भारतमा नेपाली दूतावास थिए ।

माननीय समिम मियाँको समयमा माननीय राष्ट्रपतिलाई भारतको सरकारी निकायले स्वागत गरेको छ र द्विपक्षीय सम्बन्धसँग सम्बन्धित बिषयमा बिभिन्न सामुदायिक विकास परियोजनाहरुमा थप सहयोग बढाउने बिषयमा छलफल भएको थियो।

उनीहरुसँग एक उत्पादक बैठक छ जस पछि मुस्लिम समुदाय बिद्यार्थीको लागी छात्रवृत्ति कार्यक्रम, इस्लामिक शिक्षा प्राप्त गर्ने राम्रो तरीका, सेवा विकास परियोजनाहरुको निर्माण र नेपाली जनताको विशिष्ट आवश्यकताहरु र प्राथमिकताहरुको समर्थन मा काम गर्ने जस्ता मुद्दाहरुको एक श्रृंखला संग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here